Skip Navigation

Koupit!

Cena: 17990.00 Kč
Množství:
tisk
Adobe, Corel » Corel Draw

CorelDRAW Graphics Suite X7 CZ

CorelDRAW Graphics Suite X7 CZ
Získejte zpět 2.500 Kč. Stačí zakoupit tento produkt a vyplnit kvalifikační formulář, který najdete na www.corel.com/vracenipenez !!!

Profesionální grafický software
•Špičkové vektorové ilustrace a stránkový zlom
•Všestranné nástroje pro kreslení a převod rastrů
•Profesionální funkce pro úpravu fotografií
•Výkonný software pro návrh webových stránek

Všestranný a výkonný grafický software
Ať už jste začínající umělec, nebo zkušený grafik, sada CorelDRAW® Graphics Suite X6 představuje řešení grafického softwaru, kterému můžete důvěřovat. Zahrnuje prostředí se širokou nabídkou obsahu, profesionální grafický software a nástroje pro úpravy fotografií a webovou grafiku, takže vám poskytne vše, co potřebujete k vyjádření svého stylu a tvůrčí práci bez hranic.
Díky integrované nápovědě, výukovým videím a šablonám navrženým profesionály se v těchto nástrojích brzy budete cítit jako doma. Pak budete moci s jistotou tvořit vše od poutavých log a reklamních tabulí až po vlastní webové stránky, webovou grafiku, billboardy, fólie na automobily či letáky! Váš styl. Bez omezení.

Snadné nastavení a spuštění
Obohaťte své návrhy s využitím integrovaných výukových nástrojů, které vám pomohou rychle zahájit práci a vytvářet návrhy s jistotou. Získejte nové znalosti z užitečných výukových videí, tipů od odborníků a inspirativní příručky.

Tvorba stylových a kreativních návrhů
Vytvářejte zajímavé návrhy pro tisk či zveřejnění na webu pomocí ucelené sady nástrojů pro kreslení, převod rastrů na vektorové objekty, úpravy fotografií a webovou grafiku. Pro snadnou správu stylů a barev jsou určeny ukotvitelné panely vlastností a další pohodlné funkce, např. Sady stylů a Soulady barev.

Rychlejší a efektivnější práce
Výkonné aplikace v rámci jediné kompletní sady grafických nástrojů vám ušetří čas i peníze. Navíc díky vícejádrovému zpracování a nativní podpoře 64bitových systémů získáte vysokou rychlost při zpracování velkých souborů a obrázků.

Snadný stránkový zlom
Dopřejte svým projektům kvalitní vzhled díky více než 1 000 prémiových písem, 1 000 profesionálních digitálních fotografií ve vysokém rozlišení, 10 000 všestranných klipartů a 350 profesionálním šablonám. Efektivně uspořádejte prvky svých návrhů pomocí nástroje Corel® CONNECT™ X6 – kontextového vyhledávače, který okamžitě vyhledá obsah v počítači, v místní síti nebo na webech.

Tvorba stylových a kreativních návrhu
Vytvárejte zajímavé návrhy pro tisk ci zverejnení na webu pomocí ucelené sady nástrojů pro kreslení, převod rastrů na vektorové objekty, úpravy fotografií a webovou grafiku. Pro snadnou správu stylů a barev jsou určeny ukotvitelné panely vlastností a další pohodlné funkce, např. Sady stylů a Soulady barev.

Snadné sdílení díky špičkové kompatibilitě
Výstup můžete vytvářet pro celou řadu médií – od reklamních tabulí a letáků přes vizitky a potisky na automobily až po webové stránky. Výsledky své práce můžete přizpůsobovat a sdílet díky podpoře více než 100 formátů souborů, včetně formátů PDF, JPG, PNG, EPS, AI, TIFF, PSD, DOCX a PPT.
Česká verze. Rychlost dodání: do 7 prac. dnů na dobírku Česká Pošta. Cena v objednávce je vč. DPH.
« zpět

AVG antivirus 2018, AVG Internet Security 2018, AVG PC TuneUp 2018 CZ, Eset Nod 32 Antivirus 11, Eset Internet Security 11, Eset Family Security Pack 11, Eset Endpoint Antivirus 6, Eset Endpoint Security 6