Skip Navigation

Koupit!

Cena: 8800.00 Kč
Množství:
tisk
WINDOWS 7, 8, 10 pro školy

Windows Server Standard 2012 Sngl MVL 2 Procesory

Windows Server Standard 2012 Sngl MVL 2
Vhodné do výběrového řízení EU peníze školám - super nízká cena!
Plná přenositelná verze za super cenu pro školy.

Nákup licencí Microsoft v rámci smlouvy Academic Select Plus
Pokud již má škola v rámci dřívější afilační smlouvy přiděleno své číslo, je třeba jej v poznámce objednávky uvést !
Pokud škola ještě nemá smlouvu Academic Select Plus, pak Vám ji pomůžeme uzavřít, nebo celý proces za Vás provedeme my v rámci prvního nákupu licencí !!!
Academic Select Plus je smlouva na dobu neurčitou, v rámci které se mohou jednotlivé školy zaregistrovat a následně objednávat licence podle aktuálních potřeb na IT dané školy. Registrace škole umožní sledovat množství nakoupených licencí přímo v systémech společnosti Microsoft, na stejném místě také stahovat potřebné instalace produktů a zobrazovat vlastní instalační a aktivační klíče.
Ve snaze zprůhlednit nákupy licencí pro jednotlivé školy se dohodlo MŠMT s Microsoftem na novém modelu prodeje. Nyní již nelze kupovat licence bez Afilační smlouvy, uzavřené mezi školou a prodejcem. Teprve na jejím základě může od něj objednávat licence.
Licenční smlouva se vystavuje přímo na koncového zákazníka. Na webu Microsoftu pak máte on-line k dispozici odkudkoli své smlouvy, kontakty, kontrakty, licenční kódy a software ke stažení.
V objednávkovém formuláři vyberte doručení Licence e-mailem + 0 Kč
« zpět

AVG antivirus 2018, AVG Internet Security 2018, AVG PC TuneUp 2018 CZ, Eset Nod 32 Antivirus 11, Eset Internet Security 11, Eset Family Security Pack 11, Eset Endpoint Antivirus 6, Eset Endpoint Security 6