Skip Navigation

Koupit!

Cena: 4674.00 Kč
Množství:
tisk
Avast Internet Security

Avast Internet Security pro 5 PC na 2 roky

Avast Internet Security 2019
V objednávkovém formuláři vyberte doručení - Licence e-mailem + 0 Kč. Aktivační kód Avast Internet Security (Avast licenční klíč) dostanete e-mailem spolu s fakturou do několika hodin.

Avast Internet Security nabízí kompletní antivirus, anti-spyware, antispam a firewall, funkci vzdálené pomoci a software updater pro aktualizaci zastaralých programů. Nástroj avast! SafeZone™ byl vytvořen speciálně pro ochranu vašeho bankovnictví a online nákupů před novými hrozbami, kterým budete čelit. (Zdroj www.avast.cz)

Chraňte svoji osobní identitu
Vestavěný firewall blokuje útoky hackerů a nepovolené pokusy o přístup, které se pokouší ukrást osobní data z vašeho počítače. Funkce anti-spam vás dále ochrání před spamy a podvodnými e-maily (phishingem).

Plaťte on-line bez obav
SafeZone vytváří soukromé a izolované virtuální okno na vaší pracovní ploše, kde můžete bezpečně provádět své finanční transakce. Využijete jej například při nákupech na internetu (internetové aukce, nakupování vstupenek, objednávání ubytování nebo letenek), hraní online her nebo při jakýkoli finančních operacích.

Bezpečné surfování po webu a sociálních sítích
Sandbox vám umožní prohlížet si web a spouštět programy virtuálně (mimo váš počítač). Díky webovým, IM a P2P štítům budete v bezpečí i na sociálních sítích (Facebook, Twitter atd.), při chatování (Skype, ICQ, atd.) nebo stránkách sloužících ke sdílení dokumentů.

Stále aktuální zabezpečení
Hybridní cloud technologie umožňuje okamžité rozšíření aktualizace virové databáze. To znamená, že všechny nové definice virů se k vašemu počítači dostanou hned, jak je naše virová laboratoř odhalí.

Varování před hrozícím nebezpečím
Naše funkce FileRep, založená na technologii cloud, sleduje reputaci obrovského množství souborů. Proto vás můžeme dopředu informovat o možných bezpečnostních rizicích právě otvíraného souboru.

Jednoduchá správa více zařízení s programy avast
Účet avast! slouží jako úložiště všech dat spojených s programem avast. Každý měsíc vám navíc připravíme bezpečnostní přehled, který zmapuje nejdůležitější události do podrobností (např. kolik infikovaných stránek váš avast zablokoval).
« zpět

AVG antivirus 2019, AVG Internet Security 2019, AVG PC TuneUp 2019 CZ, Eset Nod 32 Antivirus 12, Eset Internet Security 12, Eset Family Security Pack 12, Eset Endpoint Antivirus 7, Eset Endpoint Security 7