Skip Navigation

Koupit!

Cena: 960.00 Kč
Množství:
tisk
Antivirové programy TrustPort » TrustPort Antivirus

TrustPort Antivirus pro 1 PC na 2 roky

TrustPort Antivirus 2016
Elektronická licence TrustPort Antivirus CZ - aktivační kód - dodáváme v den objednávky e-mailem spolu s fakturou a návodem a odkazem na stažení instalačního souboru.
Vše o Trustport Antivirus najdete zde: (.pdf)
TrustPort Antivirus je ideální základní zabezpečení vašeho osobního počítače proti virům a spywaru všeho druhu. TrustPort Antivirus se pravidelně automaticky aktualizuje, a tak je vždy připraven zastavit nejnovější viry, červy, trojany a škodlivý software obecně. TrustPort Antivirus dokáže heuristickou analýzou odhalit dokonce takové viry, které ještě nebyly popsány. TrustPort Antivirus používá výkonnou technologii se dvěma skenovacími motory.

TrustPort Antivirus - antivirová ochrana
Každý spouštěný program, každý otvíraný soubor prochází antivirovou kontrolou. Rezidentní ochrana spolehlivě zablokuje pokus spustit škodlivý software. Závadný soubor v závislosti na nastavení opraví, přejmenuje, přesune do karantény nebo nevratně smaže.

TrustPort Antivirus - záchranný systémový disk
Pro případ závažné virové nákazy program umožňuje vytvoření systémového disku s antivirovým modulem. Po načtení operačního systému ze záchranného disku lze v počítači zlikvidovat škodlivý software jiným způsobem neodstranitelný.

TrustPort Antivirus - vysoký stupeň detekce virů a spywaru
Díky použití dvou špičkových skenovacích motorů dosahuje antivirus jednoho z nejvyšších detekčních poměrů na světě. Dokáže odhalit a zastavit prakticky všechny běžně se vyskytující viry, červy a trojany.

TrustPort Antivirus - tichý režim
Uživatel si může vychutnávat filmy, hudbu či počítačové hry bez zbytečného obtěžování pop-up okny. Tento mód je vhodný i pro ty, kteří nechtějí být během prezentace rušeni upozorňováním software na možné hrozby. V tichém režimu je počítač plně chráněn i přesto, že uživatel není během aktivace tohoto módu upozorňován na nové programové aktualizace či malware.

TrustPort Antivirus - odolnost proti útokům
Vlastní systémové soubory antiviru jsou chráněny před pokusy cizích aplikací o jejich změnu. Škodlivý software nemá šanci tímto způsobem vyřadit antivirus z provozu a vyhnout se svému odhalení.

TrustPort Antivirus - kontrola aplikací
Tato vrstva ochrany běží soustavně na pozadí a kontroluje všechny podezřelé aktivity v souborovém systému a systémovém registru. Neznámé toolbary, či spořiče obrazovky často přistupují k těmto položkám bez vědomí uživatele a mohou tak poškodit jádro operačního systému. Aplikační inspektor zároveň poskytuje uživateli plnou kontrolu před modifikací operačního systému Windows, kterou by chtěl neoprávněně provést software třetích stran.
« zpět

AVG antivirus 2018, AVG Internet Security 2018, AVG PC TuneUp 2018 CZ, Eset Nod 32 Antivirus 11, Eset Internet Security 11, Eset Family Security Pack 11, Eset Endpoint Antivirus 6, Eset Endpoint Security 6