Skip Navigation

OFFICE 2019 pro školy

Microsoft Office 2019
Microsoft Academic Select Plus - licence pro školy:
Academic Select Plus je program umožňující za velmi výhodných podmínek a za příznivé ceny pořizovat licence na software z produkce firmy Microsoft. Academic Select Plus přináší zákazníkům ze školství nové výhody, které vyplývají z aktuálních požadavků na pořizování licencí softwarových produktů. Na webu Microsoftu pak máte on-line k dispozici své smlouvy, kontakty, licenční kódy a software ke stažení.
Ceny v tomto e-shopu jsou uvedeny včetně 21% DPH!

Microsoft Office Standard 2019 Sngl MVL - pro školy

OFFICE 2019 pro školy
Microsoft Office Standard 2019 Sngl MVL - pro školy
Vhodné do školských zařízení - super nízká cena! Trvalá, přenosná, plná, elektronická licence s právem downgrade. Po zakoupení dostanete licenci Office Standard 2019 Sngl MVL - pro školy. Platí právo downgrade, tedy můžete legálně v rámci této licence instalovat a používat Office Standard 2019 a nižší. Office Standard 2019 Sngl MVL pro školy obsahuje Word, Excel, PowerPoint a Outlook. Multilicence na Vámi zvolený počet PC. Dodání elektronicky e-mailem.

Licenční smlouva se vystavuje přímo na koncového zákazníka. Na webu Microsoftu pak máte on-line k dispozici odkudkoli své smlouvy, kontakty, kontrakty, licenční kódy a software ke stažení.
V objednávkovém formuláři vyberte doručení Licence e-mailem + 0 Kč

IČO školy uvedete v objednávce do poznámky. Taktéž mobil na kontaktní osobu.
Součástí licence nejsou instalační média. Instalace se stahuje z webu Microsoftu dle instrukcí.
2263.00 Kč
Stránky: | 1 |

AVG antivirus 2021, AVG Internet Security 2021, AVG PC TuneUp 2021 CZ, Eset Nod 32 Antivirus 14, Eset Internet Security 14, Eset Family Security Pack 14, Eset Endpoint Antivirus 8, Eset Endpoint Security 8