Skip Navigation

Slevy pro školy

Jak nakoupit pro školu novou licenci ESET PROTECT Essential, ESET PROTECT Entry, ESET PROTECT Advanced, ESET PROTECT Complete?
V našem e-shopu si v levé nabídce vyberete antivirus dle přání (Multilicence se slevou na 1, 2 i 3 roky) nebo si pro svou cenu napište na prodej@antivirus-programy.cz
ESET PROTECT Essential On-Prem EDU (dříve ESET SECURE OFFICE EDU) sleva pro školy
ESET PROTECT Entry On-Prem EDU (dříve ESET SECURE OFFICE PLUS EDU) - sleva pro školy
ESET PROTECT Essential Cloud EDU (dříve Eset Secure Office Cloud)
ESET PROTECT Entry Cloud EDU (dříve Eset Secure Office Plus Cloud)
Licenční e-mail Eset od nás obsahuje: Licenční certifikát, licenci, fakturu, návody, linky na stažení a dokumentaci. Faktura má splatnost 7 dní. Po uhrazení faktury pošleme za každých 10 licencí pro školu jednu licenci ESET pro učitele domů ZDARMA!
Pro nacenění více než 50 PC nebo rozšíření licence nad 50 PC pište e-mailem na prodej@antivirus-programy.cz a dostanete velmi lákavou cenovou nabídku.

ak u nás pro Vaši školu prodloužit či obnovit licenci ESET PROTECT Essential, ESET PROTECT Entry, ESET PROTECT Advanced, ESET PROTECT Complete?
Vlastní-li Vaše škola multilicenci, jejíž doba platnosti již končí nebo skončila a chcete ji prodloužit (obnovit), pak si v našem e-shopu si v levé nabídce vyberete dle přání (Ceny nové licence a prodloužení jsou stejné, proto můžete objednat i v nové licenci, ale v poznámce uvedete ID Vaší licence), nebo si pro svou cenu napište na prodej@antivirus-programy.cz
ESET PROTECT Essential On-Prem EDU (dříve ESET SECURE OFFICE EDU) - prodloužení pro školy
ESET PROTECT Entry On-Prem EDU (dříve ESET SECURE OFFICE PLUS EDU) - prodloužení pro školy
Obnova (prodloužení) ESET PROTECT Essential Cloud EDU (dříve Eset Secure Office Cloud)
Obnova (prodloužení) ESET PROTECT Entry Cloud EDU (dříve Eset Secure Office Plus Cloud)
Prodloužit licenci lze měsíc a méně před její expirací. O zbývající předplatné v případě brzkého prodloužení nepřijdete, jelikož se přičítá k nové prodloužené licenci. Do poznámky v objednávce připište ID licence nebo licenční číslo a IČ, DIČ
Licenční e-mail Eset od nás obsahuje: Licenční certifikát, licenci, fakturu, návody, linky na stažení a dokumentaci. Faktura má splatnost 7 dní. Po uhrazení faktury pošleme za každých 10 licencí pro školu jednu licenci pro učitele domů ZDARMA!
Pro nacenění více než 50 PC nebo rozšíření licence nad 50 PC pište e-mailem na prodej@antivirus-programy.cz a dostanete velmi lákavou cenovou nabídku.

Jak u nás rozšířit licenci ESET na nově zakoupené PC či notebooky pro školu?
Rozšířit licenci ESET na více PC lze kdykoliv v průběhu platnosti licence. Napište nám svůj požadavek na prodej@antivirus-programy.cz (ID licence nebo licenční číslo, původní počet PC, nový - celkový počet PC a na jak dlouho). Okamžitě Vám pošleme výhodnou nabídku šitou přímo na Vaši školu. Cenu e-mailem odsouhlasíte, pošlete fakturační údaje. Školám fakturujeme automaticky pouze 50% z ceny! Faktura má splatnost 7 dní. Po uhrazení faktury pošleme za každých 10 licencí pro školu jednu licenci pro učitele domů ZDARMA!

Jak u nás koupit, prodloužit či rozšířit licenci ESET na více než 50 PC pro školu?
Napište nám svůj požadavek na prodej@antivirus-programy.cz (ID licence nebo licenční číslo, původní počet PC, nový - celkový počet PC a na jak dlouho). Pošleme Vám výhodnou nabídku šitou přímo na Vaši školu. Cenu e-mailem odsouhlasíte, pošlete fakturační údaje. Školám fakturujeme automaticky pouze 50% z ceny! Faktura má splatnost 7 dní. Po uhrazení faktury pošleme za každých 10 licencí pro školu jednu licenci pro učitele domů ZDARMA!

Licenci a fakturu Vám zašleme i s licenčním souborem ještě v den objednávky e-mailem.Jak u nás nakoupit novou licenci AVG pro školu?
V našem e-shopu si v levé nabídce vyberete (Multilicence na 1, 2 i 3 roky. Nad 50 PC pište pro zlevněnou cenu na prodej@antivirus-programy.cz. )
1) AVG Antivirus Business Edition EDU sleva pro školství
2) AVG Internet Security Business Edition sleva pro školy .
Dodání do několika hodin e-mailem společně s AVG licenčním certifikátem. Faktura má splatnost 7 dní.

Jak u nás prodloužit končící licenci AVG pro školu?
Cena prodloužení (aktualizace) AVG EDU multilicence je stejná jako cena nové AVG EDU multilicence !
Objednávejte tedy pomocí odkazů níže pro nové licence:

V našem e-shopu si v levé nabídce vyberete (Prodlužujeme na 1, 2 i 3 roky. Nad 50 PC pište na prodej@antivirus-programy.cz. Prodlužovat lze kdykoliv, zbytek původní licence automat přičte k licenci prodloužené.)
1) AVG Antivirus Business Edition EDU obnova licence pro školy
2) AVG Internet Security Business Edition EDU obnova pro školy.
Dodání do několika hodin e-mailem společně s AVG licenčním certifikátem. Faktura má splatnost 7 dní.

NEBO
Napište nám svůj požadavek prodloužení nad 50 PC na prodej@antivirus-programy.cz (Stávající licenční číslo AVG, kolik máte PC a na jak dlouho chcete prodloužit, na kolik celkem PC chcete mít AVG). Pošleme Vám výhodnou zlevněnou nabídku šitou přímo na Vaši školu. Cenu e-mailem odsouhlasíte, pošlete fakturační údaje. Faktura má splatnost 7 dní. Při prodloužení od nás dostanete nové licenční číslo na nejnovější AVG Business Edition společně s odkazy na stažení.

Jak u nás rozšířit licenci AVG na nově zakoupené PC či notebooky pro školu?
Rozšířit licenci AVG na více PC lze kdykoliv v průběhu platnosti licence. Napište nám svůj požadavek na prodej@antivirus-programy.cz (Stávající licenční číslo AVG, původní počet PC, nový - celkový počet PC a na jak dlouho). Okamžitě Vám pošleme výhodnou slevněnou nabídku šitou přímo na Vaši školu. Cenu e-mailem odsouhlasíte, pošlete fakturační údaje. Faktura má splatnost 7 dní. Při prodloužení od nás dostanete nové licenční číslo na nejnovější AVG Business Edition společně s odkazy na stažení. V tomto případě si AVG Business Edition nainstalujete i na původní PC.

Licenční číslo AVG, licenční certifikát a fakturu Vám zašleme ještě v den objednávky e-mailem.Jak u nás nakoupit AVAST pro školu?
AVAST nabízíme školám se slevou 50% + další slevu navíc! Nabízíme nové multilicence, prodloužení Vašich AVAST licencí, sloučení, rozšíření licence AVAST na více PC (Při dokupování nových PC a notebooků do školy). Škola zakoupí za plnou cenu, fakturovaná cena bude snížena o 50% AVAST slevu pro školy + další slevu od nás navíc. Pokud některý produkt AVAST v e-shopu nenajdete, nebo chcete stávající licenci AVAST prodloužit, rozšířit či upgradovat, napište si pro cenu na prodej@antivirus-programy.cz

Jaký AVAST pro Vaši školu?
1) AVAST PREMIUM SECURITY - pokud Vaše škola potřebuje komplexní ochranu koncových stanic bez vzdálené správy s firewallem a antispamem. Pro cenu nad 10 PC pište na prodej@antivirus-programy.cz.
2) AVAST BUSINESS ANTIVIRUS EDU - pokud Vaše škola potřebuje základní ochranu koncových stanic včetně vzdálené správy. V e-shopu můžete přímo zakoupit pro 1-199 PC. Cenu případného prodloužení licence nebo rozšíření na více PC získáte na prodej@antivirus-programy.cz
3) AVAST BUSINESS ANTIVIRUS PRO EDU - pokud Vaše škola potřebuje ochranu koncových stanic včetně ochrany dat a ochrany serveru. V e-shopu můžete přímo zakoupit pro 1-199 PC. Cenu případného prodloužení licence nebo rozšíření na více PC získáte na prodej@antivirus-programy.cz.
4) AVAST BUSINESS ANTIVIRUS PRO PLUS EDU - pokud Vaše škola potřebuje ochranu koncových stanic včetně ochrany dat a ochrany serveru, ochrany hesel a čistič prohlížečů. V e-shopu můžete přímo zakoupit pro 1-199 PC. Cenu případného prodloužení licence nebo rozšíření na více PC získáte na prodej@antivirus-programy.cz.Jaký KASPERSKY pro Vaši školu?
Chcete-li nacenit multilicenci pro Váš konkrétní počet PC, pište na prodej@antivirus-programy.cz. Dostanete 50% Kaspersky slevu pro školy + další slevu od nás!

KASPERSKY antiviry pro školy:
Fakturována bude cca polovina z uvedených cen !!!
1) Kaspersky Endpoint Security for Business Select obsahuje:
- ochrana pracovních stanic proti malwaru
- vzdálená správa Kaspersky
- ochrana souborových serverů proti malwaru
- ochrana mobilních zařízení
- správa mobilních zařízení
- kontrola (aplikace, zařízení, web) 
2) Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced obsahuje:
- ochrana pracovních stanic proti malwaru
- vzdálená správa Kaspersky
- ochrana souborových serverů proti malwaru
- ochrana mobilních zařízení
- správa mobilních zařízení
- kontrola (aplikace, zařízení, web)
- šifrování souborů, složek, disků
- správa systému, majetku, zásob
3) Kaspersky Endpoint Security for Business Total obsahuje:
- ochrana pracovních stanic proti malwaru
- vzdálená správa Kaspersky
- ochrana souborových serverů proti malwaru
- ochrana mobilních zařízení
- správa mobilních zařízení
- kontrola (aplikace, zařízení, web)
- šifrování souborů, složek, disků
- správa systému, majetku, zásob
- a mnoho dalšího = totální ochrana


AVG antivirus 2021, AVG Internet Security 2021, AVG PC TuneUp 2021 CZ, Eset Nod 32 Antivirus 14, Eset Internet Security 14, Eset Family Security Pack 14, Eset Endpoint Antivirus 8, Eset Endpoint Security 8